O nas

O nas

Grupa Michalscy

To firma, która z ogromnym suckesem, od lat prowadzi produkcję i sprzedaż, we własnej sieci sklepów i kafeterii, doskonałych wyrobów cukierniczych.
Produkty firmy znane są nie tylko ze wspaniałych smaków, pochodzących zarówno z tradycyjnych receptur cukierników krakowskich, jak i z nowoczesnych przepisów dyktowanych gustami smakoszy, ale również z niezwykłej finezji i artyzmu wykonania dzieł cukierniczych, mających swe źródło w doświadczeniu i wypracowaniu własnego stylu mistrzów cukiernictwa Firmy Michalscy.

Od 2000 roku, działalność firmy rozszerzono o Michalscy Catering, składający się ze specjalistów branży gastronomicznej, cukierniczej, dekoratorskiej, technicznej oraz marketingowej. Nasz zespół cateringowy podejmie się każdego wyzwania, zrealizuje najbardziej wyszukane zamówienia, wykonując usługę profesjonalnie, zarówno dla firm, jak i dla rodzin.

Firma Michalscy Catering obsługuje swoich Klientów nie tylko we wskazanym miejscu, ale przede wszystkim w dwóch wspaniałych lokalizacjach jakimi są Centrum Konferencyjno-Bankietowej Reduta oraz w mieszczącej się przy Centrum Jana Pawła II sali bankietowej. Obie lokalizacje posiadają sale mogące pomieścić do kilkuset osób, a niewątpliwą ich zaletą jest dogodny dojazd i duży parkin.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Małgorzata Michalska

Do zobaczenia